| Xoxoo a întrebat:

Heii! Sunt tunsa filat in scari. Anul trecut cand m-am tuns i-am zis frizeritei sa ma tunda in scari, iar ea mi l-a filat si am scarile sunt inegale. Unele sunt mai scurte altele mai lungi. Parul meu este acum pana la jumatea spatelui. Am parul ondulat, dar il intind cu placa. fata ovala. As putea sa ma tund drept, sa fie tot parul uniform?

8 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Http://www.eva.ro/......35892.html

Dai click unde scrie"click aici pentru a vedea 10 tunsori pentru fata ovala".

| July739 a răspuns:

Off thinking Pai, daca ti-l tunzi drept, va trebui sa ti-l tunzi scurt bob si nu cred ca ti-ar placea. Dar ai putea sa mergi la alta frizerita si sa iti faca scarile egale. Asa mi s-a intampla si mie, dar acum am scarile egalebig grin. Funditapuppy dog eyes?

| Tutzii a răspuns:

Da, chiar ti s-ar potrivi, incearca un bob, sau daca nu fa-l drept cum ai zis si un breton :*

| Xoxoo explică (pentru Tutzii):

Ar merge un breton intr-o parte? Dar ma intreb daca o sa fie prea scurt daca ma tund drept? Ca banuiesc ca trebuie sa tunda pana unde este cea mai mica scara nu?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru Xoxoo):

Normal,trebuie sa tunda pana la cea mai mica scara, dar cand e in scari se aseaza altfel.Ai putea sa incerci bob cum zice Tutzii, cu breton. drept/intr-o parte.

| Xoxoo explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Pai si cea mai mica scara a mea e destul de scurta. Inseamna ca daca ma tund drept o sa fie cam pana la umeri. Nu l-as vrea prea scurt ca am asteptat destul de mult sa creasca si trebuie sa ma tund pentru ca e cam ars si inspicat. As putea sa-i zic sa ma tunda intr-un fel numai sa nu mai fie scarile astea asa una mai scurta alta mai lunga, nu?

| Tutzii a răspuns (pentru Xoxoo):

Da mai bine cum ai zis tu, breton intr.o parte :X si nu nu o sa fie prea scurt, decat daca mareste frizerita lungimea laughing

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru Xoxoo):

Da.Cred ca ar putea sa le egaleze putin.