| stefanutzstefan a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet o sa sie la un restaurant fetele vor veni in rochii sa ma imbrac in costum sau in blugi negri sacou negru si camasa

3 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Nu te imbraca in costum.a doua varianta clar...eu nu ma omor dupa baietii in costum. daca te imbraci cu blugi negri sacou si camasa o sa fi bine`sss :*esti foarte elegant si cu a doua varianta si vei parea si smecheraswinking

| RyGoLeTa a răspuns:

In costum vei fi mai elegant.Asta e doar parerea mea ca sa te potrivesti cu fetele. happy

| Printi a răspuns:

A doua varianta. dupa parerea mea