| SecretLover10 a întrebat:

Sa zicem ca parintii sunt plecati o zi(se intorc noaptea) voi ce ati face fiind singuri acasa?

9 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Pai ai spus : "voi ce ati face singuri in casa?"- as sta singur(A) in casa

| X a răspuns:

Toti o sa iti raspunda ca cheama prieteni la ei,muzica la maxim,petrecere sa auda tot orasul, vezi si tu cas posibilitati nelimitate stai prin oras cu prietenii etc pana tarziu daca nu te lasa sau cheama un prieten, prietena si de acolo va descurcati voi sigur

| ionutVUVUZELA a răspuns:

M-as caca in sus

| Bylok a răspuns:

Nu mare lucru,deoarece nu as avea timpwinking de fiecare data cand parintii mei pleaca eu raman "patroana" (avem o afacere mica care ramane la mana mea big grin ).In restul timpului care imi ramane ascult muzica la maxim, dansez, imi fac de mancare si cam atatwinking

| EuDarii a răspuns:

Pai...as da o petrecere si mi-as chema toti prietenii

| CocaCola123 a răspuns:

Mias chema prieteni, iubita si as da o petrecere maxima sa sara casa in sus :X:X

| Didi130898 a răspuns:

Poi as asculta muzica la maxim, as face multe poze, as vorbi la telefon o noapte intreaga, as iesi afara pana pe la 10-11 ( depinde la ce ora vin parintii), as chema pe o prietena la mine sa ne distram big grin Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mare lucru, eu unul prima data m-as plimba prin oras ca sa mai treaca timpul, iar apoi cand ajung acasa as asculta muzica.
S-au mai este o varianta, daca ai prieteni foarte buni, de incredere, poti sa ii bagi la tine in casa, si sa dati o petrecere cu fete, bautura, alea-alea...stii tu!

| tilll a răspuns:

As profita de moment la mazim:as de o petrecere, sau mi-as chema iubita...