| Alexandra0077 a întrebat:

Iubitul meu vine pentru prima oara la mine acasa parintii mei sunt plecati si vom petrece noaptea impreuna... vreau sa ii gatesc ceva romantic dar nu sttiu ce sugerati?

7 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Sincer ai putea lua pentru inceput o sticla de vin, voi doi la masa, aproape intuneric in camera, lumanarele, tu imbracata in ceva foarte sexy... nu o sa ii mai stea gandul la mancare. Poate nici nu vrea sa manance happy

| 0IoAnA0 a răspuns:

Nu cred ca o sa mancati ceva prea consistentlaughing))! Dar o idee buna e sa incercati sa gatiti impreuna....la mine a fost o amintire frumoasawinking.

| ReiVaN a răspuns:

Tu crezi ca o sa mancati?
o sa ai alte lucruri de dus la gura.

| Azµre a răspuns:

Păi felul principal, uno orale con tutti, felul al doilea, chatte de poulet (păsărică), și bonus, desert : explosion sur les seins...e legat de sâni și maioneză.

Acu serios, dacă vorbești serios, mai romantic decât spaghetele italienești nu e nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniu vegetarian.

Răspuns utilizator avertizat