| DJohnny a întrebat:

Sa zicem ca sunteti presedintele consiliului de elevi...Ce "legi" ati da in scoala pentru a ajuta scoala si sa nu iti superi nici colegi.(FARA RASPUNSURI SPIDE)

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
In primul rand as elimina materiile nefolositoare: desen,sport,muzica, religie, istorie (sau sa faca cine vrea dupa ore)
Si as mai vrea ca in fiecare zii ori orele sa se termine la ora 12 ori sa inceapa scoala de la 10 pana la 14 ( sa dureze 4 ore daca scapam de materiile nefolositoare)
As schimba laptele si cornul, cel putin as incerca sa schimb laptele intr-unul mai sanatos, cornurile nu ar mai arata si gusta ca si cum sunt facute la misto si as mai aduce mere calumea sau portocale.
Uniformele le-as desfiinta si toate testele as vrea sa inceapa de la 2 puncte.
Succes!

| DJohnny explică:

Stupide* scuze de greseala

| grgdlk a răspuns:

Ce misto, sa fii presedintele consiliului laughing))

| Frankie a răspuns:

Colegii*

| DJohnny explică (pentru Frankie):

Asta chiar mi-a placut... Uite un om normal la cap...Alti ar corecta cam asa asta : " Se scrie colegi cu doi "i" idiotule."