| Overom a întrebat:

Sal, am ginecomastie, sambata ma duc la plaja si mi-e rusine sa ma afisez public ma simt aiurea, ce ar fi de facut sa ascund asta sad

3 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Mai bine stai acasa sad...

| RandyMarsh a răspuns:

Este perfect normal la pubertate,o sa iti treaca, incearca sa faci mult sport si sa nu mai mananci pui din comert, deoarece are multi hormoni.
In legatura cu plaja, nu ar trebui sa-ti fie rusine, lumea nu o sa stea sa se uite la sfarcurile tale.Incearca sa treci cu vederea si sa nu iti mai pese de ce spun altii.

| Overom explică (pentru RandyMarsh):

Frate am 21 de ani fac sala de peste 1 an am femeie o fac de 3 4 ori pe saptamana trebuie sa fac acea operatie costisitoare pentru ca sa imi treaca altfel nu mi-a trecut cu lotiuni si rahaturi din astea