| IvanAlexx1998 a întrebat:

Sal.

AS frea si eu sa stiu cum se numesc bicicletele din videoclipul care il voi lasa mai jos. Vreau sa stiu neaparat numele bicicletei de marimea unei bmx, dar si numele bicicletei de marime normala. Daca se poate si un link unde le pot cumpara etc.

http://www.youtube.com/watch?v=sXLXR2_1aYE

6 răspunsuri:
| Skit333 a răspuns:

Pai sunt biciclete "homemade". Sunt speciale si nu le gasesti in magazin decat foarte rar la vreo 3.000 de Euro.Eu am vazut una de genul asta in Germania si era 3.200 euro(din pacate cam scump ca si eu as lua una ). FUNDA

| IvanAlexx1998 explică (pentru Skit333):

SALUT
Am cautat pe google biciclete homemade si am intrat pe un site si imi dadea tot ce fel de inventii, biciclete cu scaune in loc de sea etc. Cum sa caut?¿

| Skit333 a răspuns (pentru IvanAlexx1998):

Pai nu. Homade inseamna fabricat in casa. Adica bicicletele acelea nu le gasestiin magazine dar poti dace tu una. happy

| IvanAlexx1998 explică (pentru Skit333):

Am gasit eu pe net cum se numeste...trial bike xD

| Gaby_El_1989 a răspuns:

Daca te mai interesează am eu ceva de genul!

| Gaby_El_1989 a răspuns:

Sal dacă mai Asti interesat am eu una!