| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu cate credite se dau cand faci diverse cupe in barn buddy in hi 5...in special la animalele pe care le iei cu credite rosii: ex. mother kangaroo...etc mersi pentru.raspunsuri! ciao! ciao!

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

La animale ati da :300 de de credite si 300 de exp, iti da doar la animalele cumparate cu monede, iar daca le cumperi cu credite ia-ti da 500 de credite si 700 de exp. iar la legume si florii iti da depinde de ce fel de floare cresti de exemplu:trandafiri da 950 de exp si 950 de credite, iar orhideile iti da 1000 de credite si 1000 de exp... sper ca te-am ajutat. funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate 200. eu una asa am primit happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pooi...Eu am facut cupa la ridiche rosie si la trifoi si am primit la fiecare cate 200 de barn buddy credits...cred ca 200.