| uniK_4184 a întrebat:

Buna!:*:*:*:* stie cineva la barn buddy cand primesti credite adica la ce nivele si de ex la ce cupe? si mai ales daca la cupa cu parumb se da credite? mersi, mersi :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| JustLove_1591 a răspuns:

Eu sunt lvl 89 si nu am primit credite la nivel pana acum

iar la cupa de porumb NU primesticredite.primestila Clover(trifoiul alahappylaughingla avocado, la Daisy, la Carnation, la Crin, la Ridichea aia roshiehappyhappy etc...si la animale primestibig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la porumb primesti 300, la morcovi nu primesti

| JustLove_1591 a răspuns:

Eu sunt lvl 89 si nu am primit pana acum credite la nivel...NU primesti credite la cupa de la porumb.Creditele se dau la cupa de Colver de exemplu, laCarnation, La Daisy, La avocado la starfruit etc...si la animale sa dau credite daca iei cupabig grin