| anapatras a întrebat:

stie cineva pe cat luam vacanta de pasti?

10 răspunsuri:
| cevazacelamineintorace a răspuns:

De pe 2 aprilie pana pe 11 aprilie

| LNK a răspuns:

Salut!
Vacanta de Pasti o luam pe 2 aprilie si se termina pe 12 aprilie.
happy

| medex3 a răspuns:

O vom lua in data de 3 pana in data de 12 aprilie. o saptamana. mai avem doar doua saptamani(inclusiv asta) si luam vacanta

| Zambete89 a răspuns:

Bună,

Păi săptămâna viitoare adică după Paşti. Pe 5 pana pe 12 aprilie.

Pa-pa,

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

In 2 apriliehappy

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

In 2 e.vinerea.nu ai cum sa o iei mai tarziu ca doar sambata noaptea e noaptea de
Inviere! deci garantat 2! vinerea e ultima zi de mers la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 2 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din data de 11 aprilie, si pana in data de luni, 20 aprilie 2009

| laura29i a răspuns:

Pe 2 apr

| Rain_2149 a răspuns:

Este de pe 3, pana pe 11 aprilie.

...se zice Paste, deoarece "pasti", ei bine, pe unii i-ar duce cu gandul la "a paste".

happy