| 2ochiicaprui a întrebat:

Sal`tare TPUbig grin

cine e logat la clopotel.ro si stie cum sa schimbe poza in profil ca vreau sa schimb poza nu stiu cum!

Fundita:X

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Dai la setari, chiar sub bara de logare, apoi optiuni pagina mea si mai jos putin gasesti butonl pentru incarcarea unei noi fotografii.

3 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai cand intri pe pagina ta, dai mai jos de acolo unde scrie cumpara un caine sau oricum mai jos de caienele ala in dreapta, si-o sa-ti apara o lista cu ce poti face, si scrie si optiuni pagina ta. dai acolo, apoi mai jos si vezi ca o sa-ti apara.

sper ca te-am ajutat!

| Kanghu a răspuns:

Pagina ta de profil ----> Putin mai jos in dreapta vei observa niste iconite. Apesi pe Optiuni Pagina mea si mai jos incarci o poza.

| Criss001 a răspuns:

Pai e simplu...vezi sus la tine (langa nume etc.) o piesa pe care scrie setari. D-ai click pe ea, si vezi ca in dreapta trebuie sa alegi "Obtiuni pagina mea". Dupa ce ai dat click o sa ajungi la o pagina cu tot ce ai vrea tu sa schimbi.Vezi ca mai jos scrie "Fotograia ta". Dai acolo sa alegi din calculatorul tau si...GATA!