| SnowBal a întrebat:

Stie cineva cum se schimba poza de profil pe facebook? Nu am mai intrat de mult, dar acum vreau sa imi schimb poza de profil dar nu stiu cum. Va rog putin ajutor.

Răspuns Câştigător
| Diiaanna a răspuns:

Deschizi poza pe care vrei sa o pui si ai in josul pozei "Optiuni" si dai "Adauga ca fotografie de profil". o decupezi la dimensiunea care vrei si dai "decupare finalizata" si gata happy

3 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Sau mai poti sa o schimi si...ti cursorul pe poza pe care o ai acum de profil fara sa apsi click si iti va area "schimba poza de profil" si dai acolo si iti va aparea "incarca foto" sau poti alege din cele pe care le ai deja.

| ovidiu_4207 a răspuns:

Uploadezi o poza pe site si dai la optiuni (adauga poza la profil). simplu.

| Rusoiu_Ana_1990 a răspuns:

Eu stiu ca se apasa pe poza de profil si apoi o schimbi.(daca vrei poti sa fi prieten si cu mine, eu am 10 ani dar implinesc in martie 11 ani sunt nascuta in 2002 22 martie)