| Mihaiboy40 a întrebat:

Sal tpu.Am o intrebare de pe site pot downloada si instala windows xp deoarece nu am cd cu windows si am windows 7 dar vreau xp am incercat de 100 0000 de ori sa downloadez si orce am downloadat na mers ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Mickulash a răspuns:

Cand descarci sa te uiti ca imagine sa fie in format ISO. daca este arhiva,o extragi si cu un programel usor de folosit, AnyToISO, faci imagine iso pe care o pui pe un cd. asa sigur o sa mearga.pentru mai multe detalii cauta pe google si alege ce iti arata de pe videotutorial.ro este foarte usor. cauta si o sa reusesti.