| Vany03 a întrebat:

Am o întrebare despre un produs. Voi ce ziceți, sa îmi iau un hoverboard? Sincer nu știu dacă mai e la moda și merita 700 de lei... Va rog ajutați-mă mai ales cei care au unul... Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| GoEasY a răspuns:

Am hoverboard de ceva timp dar in afara faptului ca te plictisesti de el... minusuri nu prea are. Mai repede investesti banii astia intr-un longboard sau skateboard. Faci si sport e si cam aceeasi chestie, plus ca nu e plictisitor.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Horologer a răspuns:

Salut.Ai intrebat daca mai e la moda...pai odata si odata nu o sa mai fie si 700lei nu e o suma mica.Te-as recomanda sa consumi acest buget in alta parte.Moda e trecatoare.

| daywalker23 a răspuns:

Dai 700 de lei si te alegi cu niste julituri sau poate chiar rani grave...investitie proasta