| Adupo a întrebat:

Sal TPU, am o problema si nu stiu sa o rezolv. Acum ceva timp am sters un prieten de la prieteni pe facebook si acum as vrea sa-l readuc in lista. Insa nu il mai gasesc pe facebook, iar pe tagurile pe care era numele lui, acum nu mai apare un link care sa ma duca la profilul lui ci scrie normal. Poate stiti si ma puteti ajuta. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Andreeasweet a răspuns:

E posibil sa il fi blocat pe facebook, daca e asa intra la setari de confidentialitate de sus de langa acasa, si dai jos de tot la persoane si aplicatii blocate si cu soguranta o sa il gasesti acolo, succes:*

2 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Aaaa..da..stiu ce estraight face.
Inseamna ca ti-a dat si el ignore, adica tu zici ca l-ai sters din lista dar se poate da si ignore.
Si cand cineva iti da ignore inseamna ca nu ii mai poti vedea comurile si ca ii vezi numele scris cu negru si nu poti sa dai click pe el, cand e etichett intr-o poza.
Fu.fuu.fun... fundapuppy dog eyes.big grin?

| Niiiicu a răspuns:

Asta inseamna ca amicul tau nu mai are facebookwinking