| alexdarkstar a întrebat:

Am vazut o intrebare mai demult tot aici pe TPU cu subiectul "E mai bine sa fii fata sau baiat?"Eh... m-am gandit si am ajuns la concluzia ca niciun barbat nu poate trai fara o femeie sau invers...
Voi ce parere aveti? Daca stati sa va ganditi bine toti avem avantaje si dezavantaje...

Răspuns Câştigător
| Anestezia a răspuns:

Sall. Si da ai mare dreptate toti avem avantaje dar si dezavantaje.Pentru ca uneori daca tu in postura de baiat daca ti se va intampla ceva rau vei gandi,, Era mai bine daca as fii fost fata '' dar nu esti singurul
! Unele fete ca si mine mi-as fii dorit sa fiu baiat exact ca celelate.E cel mai bine sa fii baiat (zic eu). Poate obtine orice. Poate unii baieti ar vrea sa fie fete.si asa mai departe sunt cazuri in care te multumesti cu sexul pe care il ai si gata. Cam asta a fost parerea mea si o repet ai dreptate ca exista avantaje dar si dezavantaje.Pa

1 răspuns:
| Valeria_7567 a răspuns:

Salut.E bine sa fii fata-1.pasiunea pentru shopping
2.stim cum sa ne facem aspectul exterior impecabil.
3. Avem parte de mai multe surprize(ex:seara romantica)
4.Intuitia nu ne inseala si avem multa imaginaaaaatie...
Sunt fata si nu regret absolut deloc!