| Valentin333 a întrebat:

Sal TPU. Aveti vreo idee despre organizarea timpului liber dupa 13 septembrie? Vreau sa ma joc mai mult la calc dar in acelasi timp trebuie sa invat si bine si pe deasupra sa fac si teme suplimentare.

1 răspuns:
| xGloryaax a răspuns:

Salut eu zic, ca in pauze sa mai inveti dar si sa iesi pe afara daca ai banci cu atata mai bine ca invti afara iar creierul gandeste mai limpede a da si fii foarte atent la profu/profa pentru ca vei intelege mai bine lectia. Dupa ce vii de la scoala mai inveti putin pentru ca tu ai invatat in clasa jumate de lectie. Dupa ce ai terminat de invatat te poti juca la calculator pana vrei tu, succes!