| мιcυтѕαααα a întrebat:

Daca pe langa teme trebuie sa mai fac inca o groaza de lectii suplimentare, pana cad cu capul pe carte, cum ramane cu timpul meu liber? sad

Răspuns Câştigător
| AdriiAdriieenuttZza a răspuns:

Temele.treBuiie Sa fiie Pusee Mereu` p Primull planbatting eyelashes
Adiii`ca.Scooala`chatterbox.Find`kaa nu`daca` nu AjunGii`cine'va in Viata.Veii Fii exCluss`happy... Timpul Tauu Liber. poate Fii chiar si atuncii cand`happy,,, Estii` Aproape...De Familie Si Ceii Dragiilove struck

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@AdriiAdriieenuttZza
...do you speak romales?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cititul este cea mai frumoasa metoda de petrecere a timpului liber, nu cred ca te va obosi, ba chiar cred ca te va fascina.

| Danutza27 a răspuns:

Ai vazut sper secvente din cel mai tare film de groaza? "bacalaureat 2011" si ei gindeau la fel dar "ulciorul...