| Anonymus3000 a întrebat:

Azi ma jucam cu minge in fata casei mele si dau minge putin mai departe infata portii unui vecin care are un caine rodwailer( Nu stiu cum se scrie) si merg eu sa o iau pana atunci apare cainele in fata portii si incepe sa latre la minge si sa dea cu laba in ea eu astept putin pana pleaca apoi vine stapanul cainelui si ma intreaba:
-A ta e mingea?
-da
-E de acum e a caineleui...
si ii da cainelui si o spargem.Cati draci am acum pe el.Imi venea sa ii trag o injuratura... Ce as putea face acum? Maicamea nu stie sa ii spun?

10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Da,spune-i tot adevarul.Nu e frumos ce a facut vecinul, dar nu cred ca-ti va lua el alta. Spune-i mamei tale sa-ti ia minge noua.

| Saya a răspuns:

Scapa de cainehee hee

| Madalina123 a răspuns:

Foarte urat din partea lui! Spune-i si mamei tale, poate ii zice cate cevawaiting

| lynes a răspuns:

rolling on the floorStiu am patit-o si eu cu o baba handikpata.A bagat furca in minge de fata cu mine! Imi venea sa o omor! Ce e cu lumea asta?! Eu, de atunci, i-am facut 'farse' cu prietenii mei pana cand i-am zis sa imi cumpere o minge noua.Si i-am fugarit cainele si mi-a luat o minge noua.
Bafta!

| bkb300 a răspuns:

Pai ar trebui sai arungi o piatra in geam si sa-i spui
-Acum e a dumnevaostra.
Bahamasi in el ce om exista pe lume trebuie sa facem cumva sa gonim cainele nustu sa-l speriem cu bata sau sa-i arunci ceva de mancare. Cel mai bine este sa iti faci un grup si sa va faceti un p lan, ca ce va face mosul ala nu e corect ca imi vine si mie sa-i trag o injuratura.

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Arunca gunoi, arunca ceva la el in curte, si spune ca acum e al cainelui.Injura,razbuna-te pe el cat mai mult poti.Cu nenorocitii asa trebuie sa te comporti.

| xLovLySmiLe a răspuns:

Spune-i! La un momentdat o sa afle, dar daca totusi nu vrei si ai bani cumpara alta indentica sau o minge normala si ii spui ca ai facut schimb cu unul din prieteni tai ii zici su tu un nume de-al prietenului tau.

| AnAsTaSiUcA a răspuns:

Spune-i, poate il pune sa-ti ia o minge noua! laughing Serios acum! Spune-i! Mingea tot a ta era! Nu avea dreptul sa-ti spuna asta sad

| barky a răspuns:

Da. Poate ea o sa vb cu vecinul si o sa rezolvi problema. Funda te rog!

| invidia97 a răspuns:

Pai spune-i ce s-a intamplat si sa i-a masuri sa vorbeasca cu vecinutau pai nu avea voie sa iti sparga mingea

Întrebări recente