| naoko a întrebat:

Sal TPU, care a folosit tabla ouija, povestitimi si mie ce s-a intamplat.Si cum ati facut ritualul?
P. S. spuneti-mi ritualul vostru ca eu stiu al ritual, dar cum ati facut voi?
Cel mai fain Funda direct.

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Expert in ce

| Nolkyz a răspuns:

Ahaa laughing

| naoko explică:

P.S.sunt expert.

| Cratimaa a răspuns:

Pai..Trebuie sa tii degetele pe coltul tablei, nu ai voie sa intrebi spiritul "esti aici?" sau "unde esti?" etc..Ca sa ridici degetele de pe tabla trebuie sa spui "la revedere", daca nu o sa te bantuie...O sa ai nevoie de o tabla si o lupa mica.Succeswinking
Funda?