| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, ce parere aveti despre Emily Browning? mie m-i se pare foarte draguta mai ales cand a jucat in filmul The Uninvited.Dar cu parere de rau spun ca acum parca nu mai imi place de ea sad vorbesc de parul ei. Astept parerile voastre

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E acceptabilă. Ah, pe tine te-a contrariat coafura ei? Dacă o admiri, trebuie să o admiri pe ea, ca actriță, ca om, coafura și-o poate schimba de douăzeci de ori pe an, mai ales în meseria ei!
Da, am văzut filmul în urmă cu două-trei zile la TV, dar finalul m-a zăpăcit big grin.

| Gabryel133 explică (pentru floresdemayo):

Pacat... In legatura cu filmul, ai vazut ca ea era intr-un fel de spital de dementa cred... ea credea ca femeia aceea blonda era cea reau dar de fapt ea era "nebuna".De fapt ea a omorato pe sora ei si mama ei si pe femeia blonda