| fmarius86mario a întrebat:

Sal tpu.De ce nu pot adauga iduri in lista de messerger?,,, in fiecare zi incerc si nu merge happy n-am mai adagat de mult pe cineva in lista si nu inteleg de ce nu merge. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Iяiηα a răspuns:

Ca sa adaugi id-uri trebuie sa apesi pe add contacts sau pe plusul ala din stanga mai sus.Probabil nu merge, fiindca n-ai introdus bine id-ul persoanei respective.Intra in meniul contacts de sus de tot si apasa:"Add a Contact".Si baga o adresa valida de messenger.Succes.Funda?

| fmarius86mario explică (pentru Iяiηα):

Acea pers.mi-a dat add la id.meu si eu o am in lista si vb, cu acea pers.da nu da voie sa o adaug eu pe ea in lista de yahoo...de ce nu stiusad

| Iяiηα a răspuns (pentru fmarius86mario):

Scuze,dar nu stiu dc

3 răspunsuri:
| Leonard08 a răspuns:

Poate ai prea multe. Din cate stiam eu, poti adauga 1000 de contacte. Poti avea mai multe, dar ce e "in plus" va ramane in "Address book"