| Upz0r3 a întrebat:

De 3 zile nu pot sa mai adaug nici un id de mess in lista pentru ca imi da eroarea aia ca si cum ai adauga multe iduri...dc? straight face Fundă care ştie cum sa rezolv.

1 răspuns:
| Ozdogan a răspuns:

Buna Alex.Stai linistit.Ti-ai facut un id nou si vrei sa bagi contacte nu?
Daca bagi mai multe deodata se blocheaza si nu te mai lasa sa mai bagi adrese.Am patit si eu asta.happy
Din aceasta cauza nu-ti mai permite sa bagi id-uri.Dar ti se va debloca.Doar rabdare! Fundita?happy