| radutherap a întrebat:

Sal TPU de craciun nu stiu ce sa-mi doresc ori un bulldog englez ori un laptop va rog spuneti-mi funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Laptopul.

| Steffyy a răspuns:

Pai gandeste-te ce ti-ar placea mai mult.
Ambele sunt alegeri bune, cum crezi tu

| mikysweet96 a răspuns:

Eu as alege laptop ppt ca poti sa il iei cu tine unde vrei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai conditii sa-l intretii si sa-i oferi ce are nevoie, bulldogul.

| AdRyAnA3 a răspuns:

Si buldogul e o varianta dar un laptop chiar e un cadou super de craciun. Dar ce iti place tie mei mult.

| Paula_1292 a răspuns:

Eu am avut calculator.Acum am laptop.Sincer,nu e prea mare diferenta.Adica e putin mai bine sa ai laptop dar.eu as alege cainele:Xwinking

| Andreea_1572 a răspuns:

Laptopul e mai usor de ingrijit si nici nu ii duci grijawinking

| Smotocel a răspuns:

Buna!
Eu le-as alege pe amandoua sincer, dar poate ca nu se poate.
Asa ca as prefera bulldogul, din moment ce poate ai calculator, nu stiu de ce ti-ar mai folosi si laptopul.
Dar alegerile sunt ale tale!