| Anonymus3000 a întrebat:

Eu joc fotbal bine pe strada dar cand merg la antrenamente nu stiu ce se intampla nu mai joc asa de bine si nimeni nu prea imi da pase. Cand iau minge si fac vreo greseala incepe unu sa tipe si iar imi pierd din incredere si joc tot mai prost. De ce oare? Cand joc pe strada cu prieteni joc bine si acolo... Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Nu-i mai asculta pe aia care tipa si ai mai multa incredere in tine. Sau se poate ca nu esti invatat sa te concentrezi in zgomot. Incearca si da tot ce poti! Fii mult mai increzator pentru ca nimeni nu e mai bun decat tine, sa stii! Hai, fugi si le arata cine e cel mai bun! Bafta>>>>>>>>

| alexxel2000 a răspuns:

Sall deci eu practic fotbal la un club de 8 anii.Inteleg ca esti nou.Tu trebuie sa incerci sa joci mai multe pase si sa incerci sa dai centrarii.Trb sa ai tupeu sa nu te gandesti ca daca pierd minge ma fac de ras trebuie sa ai emotii si cand intri pe teren sa dai tot ce poti.Succes