| Andrei793 a întrebat:

Sal, TPU! Imi ziceti si mie cele mai bune bonusuri de pe metin2 pentru armuri, bijuterii arme, etc.

Răspuns Câştigător
| TheOldMan a răspuns:

Daca vrei un set war : - armura : pv max., aparare 2 maini max., aparare sabie max. si blocare corp la corp max.
- colier : 2 maini, pv, sabie, critica.
- cercei : sabie, 2 maini, semi-om.
- papuci : exact ca la colier.
- bratara: pv, magie, semi-om si patrundere.
- casca : otrava, semi-om, magie.
- scut : imun necunostiinta, semi-om, blocare corp la corp si int, str, dex ( depinde ce rasa esti).
-arma : critica, patrundere, int/str/dex(depinde de rasa), si farmec. ( si pentru ninja unde scrie sabie si 2 maini pui pumnal si sageti in rest la fel si [entru celelalte rase la fel) Sper ca am ajutat. Funda? :p

2 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Depinde, cum ar fi daca vrei sa iti faci set impotriva unei anumite rase.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Cele mai bune bonusuri sunt:
full Int(pentru shaman)
semi-om aparare magica(reduce skillu) pentru(war ninja sura)
si viata si int pentru toti
cam atat.