| 愛日本 a întrebat:

[fundita]Cum bag bonusuri la metin2 black night in arme, armuri, etc?

2 răspunsuri:
| buubuletsss a răspuns:

Te duci la fierar. Te costa si riscul de a esua si a pierde armura sau ce ai tu este destul de mare. E la noroc. Asta daca am inteles eu bine intrebarea, am vreo 5 luni de cand nu am mai jucat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la femeia aia imbracata in galben si este o chestie cu un cristal roz sau mov.il iei si pui pe obiectul pe care vrei sa ii pui bonusuri