| anonim_4396 a întrebat:

Mama se duce la servici de la 14:00 pana la 21:00. Ce sa fac toata ziua acasa cand sunt singura?

PS:Ceva fara calulator! Mss... dau fundita.

Răspuns Câştigător
| XImPaCtX a răspuns:

Pai de exemplu iti chemi pretenele la tine daca ai noapte spuneti povesti de groaza si ziua vorbiti ce vreti voi fetele

5 răspunsuri:
| BBdragutza a răspuns:

Iti poti chema prietenele la o petrecere in pijama,bataie cu pernele,sa ascultati muzica,sa vorbitii anumite lucruri de fete, sa vizionati fime super in timp ce mancati popcorn si povestiti despre baietii! Sper ca te-am putut ajuta, o zi buna!

| sexyGirl_1453 a răspuns:

Clatite, te uiti la un film[comedie]
chemi niste prietene la tine------> BAtaie cu pernelaughing
faci un dus
curatenie
o astepti pe mama ta gatindui ceva pentru. ca s-ar bucura tare multt bine sa nu dai foc la casalaughing
canti
dansezi
laughing
sper ca te-am ajutat dai o fundita?:Xx

| emy100 a răspuns:

Da o petrecere...fa orice nu poti face cand e mama ta acasa incearca lucruri noi

| Dony20 a răspuns:

****** pe bani

| roobbby a răspuns:

Sex :X