| Anonymus3000 a întrebat:

Mi-am loat role noi dar aluneca prea tare cum sa fac sa nu mai alunece asa tare dau funda.

ps: are roti din silicon

6 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Pai daca nu-ti place cumpara un set de roti de plastic pentru role
si schimbati rotile pentru a merge cu mai putina viteza

| smile20000 a răspuns:

Asa sunt rotile din silicon dar te vei obisnui deoarece asa am patit si eu dar acum merg perfect cu ele

| MaryLoveAnime a răspuns:

Nu exista vreo cale sa stii ele asa sunt,dar daca vrei sa obtii ceva de scurta durata,treci de multe ori rolele prin praf. Apropo daca esti noua in mersul pe role, evita cat mai mult posibil apa, o sa aluneci si mai tare!

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai nu poti decat sa iti schimbi rotile dar rotile din silicon sunt mai silentioase, parerea mea e sa nu le schimbi si sa inveti sa te dai pe ele

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Ca sa nu mai alunece asa tare ar trebui tocite adica sa le folosesti mai mult iar apoi sa nu le dai cu ulei.

| madalina1998_3558 a răspuns:

Schimba rotilelaughing

Întrebări recente