| Anonymus3000 a întrebat:

Sunt incepator cu rolele asa ca am niste intrebari:
1) Ieri m-am dus in parc sa ma dau cu rolele si am cam reusit sa ma dau nu prea mai imi este frica dar la vale tot nu stiu ce sa fac ma panichez cand iau viteza prea mare ce sa fac sa nu ma mai panichez? si cum sa pun frana? ridic piciorul dar observ ca nu se intampla mare lucru adica nu ma opreste...
2) Rolele mele au roti din oxigen si aluneca foarte tare + ca sunt noi credeti ca era mai bine sa am din silicon? Cum as putea sa fac sa nu mai alunece asa tare
3) rolele mele au rotilele mari ale unui baiat sunt mai mici conteaza diametrul rotilor? Adica inveti mai usor pe role mai mici sau mai mari?

funda pentru cine poate raspunde la toate intrebarile...

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu te mai panica atat, o sa te inveti pana la urma