| Anonymus3000 a întrebat:

Miercuri o sa ma duc la spital si voi sta internat acolo pentru 3 zile. Nu pot sa spun de ce ma duc dar oricum nu este grav. Intrebarea este: Ce as putea face acolo ca sa nu ma plictisesc in astea 3 zile? Ce sa imi iau? M-am gandit la niste carti de joc si o carte de citit dar m-ai aveti si alte idei?

Răspuns Câştigător
| cristinicamititica a răspuns:

Eu cand ma plictisesc fac mazgaleli sau desenez. un telefon cu jocuri si niste covrigei de ronzait sigur ajuta. cand simti ca nu mai poti si vrei sa mai faci ceva, suna un prieten/prietena si vorbiti cat mai mult, chiar il/o poti ruga sa te viziteze. bafta!

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O carte e ideala happy

| mona a răspuns:

Integrame

| strengaritzza a răspuns:

Asculta muzica s-au citeste o revista.

| Quanah a răspuns:

Eu cat am stat internata in spital, am dormit... Te plictisesti orice ti-ai lua cu tine! Ia un telefon si stai de vorba cu prietenii.

| YouNoob a răspuns:

Un laptop

| Anonymus3000 explică (pentru YouNoob):

As vrea eu laughing dar nu am laptop din pacate sad

| jACKiLLdARK a răspuns:

Integrame si un creion cu radiera. Sau un mp3 player, nu ar strica.