| LoveYourEyes a întrebat:

Sal TPU. pentru cei super ghinionisti, care stau de revelion acasa cu familia.laughing ce ati spune sa facem gen o conferinta pe mess?laughing asa o sa ne treaca din timp. big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce spui super ghinionisti? Sunt unii carora le face placere sa faca revelionul cu familia. Familia este cea care va fi mereu alaturi de tine. Cam asta e. Acu daca umblii dupa dezmat, bascalie, balamuc, cum am petrecutt si eu ultimele 2 revelioane te inteleg si in felul tau..Acum petrec cu familia happy

| ubox7007 a răspuns:

Ha, cel mai nasol este cand vin rudele si te intreaba: "Da unde mergi de revelion?" "Tu nu ai prietena?", "Te-au exclus prieteni?" Cand feapt mi-e lene tongue. Nu fac conferinta pe mess, joc metin2/lol/cod laughing P.S. Apreciez mai mult familia ca prieteni :X.

| elyfel a răspuns:

A deci daca stau cu familia sunt ghiniosta? tongue interesant, o ironie.Nu te cunosc deci nu mersi happy

| hhhapciuuu a răspuns:

Bananadeciocolata@yahoo.comwinking

| ChrystianSandu a răspuns:

Salutare violatori, criminali, hoti! De ce nu? Oricum, si eu le fac cu familia (la bunici), unde nici net nu am... sad

| loma a răspuns:

Florina_mary40