| Anonymus3000 a întrebat:

Stau in Agigea ( e foarte aproape de plaja ) si as vrea sa merg la plaja cu niste prieteni dar maicamea nu prea ma lasa prieteni aceaia sunt mai mici ca mine cu 1 an si anul trecut mai mergeam fara sa stie maicamea da nu a aflat niciodata si am intrebat-o si a zis ca nu ma lasa dar daca ar mai veni inca un prieten de al meu cred ca m-ar lasa ce sa fac sa o conving ca totul va fi bine si ca nu voi patii nimic? dau funda

PS: Am 13 ani si stiu sa inot

2 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Buna! Poti sa te duci tot asa fara ca ea sa stie, dupa ce va afla, in cazul in care va afla, nu te va certa asa de rau. Si mie mi s-a intamplat si m-am gandit ca mai bine ma duc si dupa le spun si nici nu m-au certat.

| Fidec a răspuns:

Vere da pui niste intrebari.pai de unde sa stim noi cum poti as o conv pe maikta...oh go on