| Anonymus3000 a întrebat:

Stau in Agigea ( e foarte aproape de plaja ) si as vrea sa merg la plaja cu niste prieteni dar maicamea nu prea ma lasa prieteni aceaia sunt mai mici ca mine cu 1 an si anul trecut mai mergeam fara sa stie maicamea da nu a aflat niciodata si am intrebat-o si a zis ca nu ma lasa dar daca ar mai veni inca un prieten de al meu cred ca m-ar lasa ce sa fac sa o conving ca totul va fi bine si ca nu voi patii nimic? dau funda
PS: Am 13 ani si stiu sa inot

1 răspuns:
| Lucrian a răspuns:

Spune-i mamei tale cat de mult iti doresti tu sa mergi la plaja si ca ai fi foarte incantata daca ar merge cu tine mereum iar ea o sa spuna ca nu poate merge cu tine toata ziua ca mai are si altceva de facut, caz in care ii propui ca mai bine mergi cu niste prieteni decat singura. daca prin absurd s-ar intampla ceva cu tine? macar ar fi cineva prin apropiere.
succes!

Întrebări recente