| Minalore a întrebat:

Vreau sa imi fac un calendar pe 2011... Vreau sa pun si poze la fiecare luna. Imi puteti spune cate o vedeta pentru fiecare luna?
P. S. - Puteti pune mai multe vedete la o luna pentru a avea mai multe sanse pentru a lua FUNDA. De preferat spuneti vedete-fete, dar puteti spune si baieti... Daca se poate dati-mi si poze la fiecare luna(adica sa scrie: ex: Ianuarie ca titlu si mai jos zilele lunii... daca se poate fara poze langa, doar calendarul)

1 răspuns:
| JustinEIubyMeu a răspuns:

Hmmm