| anonim_4396 a întrebat:

vin si eu cu o problema mai veche... Am avut un cont pe youtube creat in 2007, cu diverse videoclipuri incarcate, care inca mai exista dar nu ma pot loga. Intre timp, cei de la Google au achizitionat Youtube, iar in luna mai 2009 si a devenit obligatoriu ca toate numele utilizatorilor sa fie Cont Google. Contul meu era pe o adresa de yahoo, care am pierdut-o. Iar de atunci nu am putut sa ma mai autentific pe acel cont de youtube. Ei bine, intrebarea mea suna astfel: cum as putea sa sterg acele videoclipuri? sau contul?
Chiar daca am alt cont youtube, vreau neaparat sa sterg acele clipuri (diferite inregistrari cu jocuri)...

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Daca nu-ti poti recupera contul poti sterge videoclipurile dand click pe ''report''. Contul nu-l mai poti sterge.

2 răspunsuri:
| SElenaAlina a răspuns:

Nu le poti sterge deoarece nu te mai poti autentifica.

| Lupu_Andrei_1997 a răspuns:

Nu mai ai cum! trebuie sa faci neaparat rost de parola sau ce iti mai trebuie tie acolo! Fara sa fii logat nu ai cum sa le stergi! happy