| anonim_4396 a întrebat:

Buna,in urma cu 3 ani am incarcat pe Youtube cateva videoclipuri si vreau sa sterg neaparat, problema este ca am sters contul de gmail si emai-lul asociat acelui cont, stiu ca il poti reactiva in 12 luni, dar la mine au expirat, exista vreo metoda prin care pot sterge acele clipuri?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca trebuie sterse neaparat, atunci scrie la adminii Youtube si cere-le sa stearga filmele.
Nu uita sa le scrii numele cu care ai avut contul si sa le dai si link-urile filmelor care vrei sa fie sterse.

| HardCore7750 a răspuns:

Nu mai poti...probabil se vor sterge candva

| CezaraEM a răspuns:

Incearca sa te conectezi la YouTube cu email-ul/user-ul si parola pe care le stii!
Si vezi daca merge!
Daca nu, asta e, nu cred ca se mai poate face ceva!
Data viitoare fii atent ce incarci pe YouTube!