| 7Mary7 a întrebat:

Voua va merge V p l a y - ul? Eu nu pot sa mai intru deloc pe site de cateva zile.

5 răspunsuri:
| teutzykapiki a răspuns:

Hey, nu, nu merge vplay-ul deoarece cei de la rds au o problema cu ei si sunt intr-un conflic si de aceea cateva luni sau poate de tot site-ul va fi inchis. Sper ca te-am ajutat big grin

| teutzykapiki a răspuns:

Hey nu, nu nici nu merge vplay-ul dar cica nici nu va mai merge deaorece cei de la rds au o problema mare cu acestia si ar dori sa inchida site-ul. Sper ca te-am ajutat

| mixxjim a răspuns:

Daca ai net de la rcs-rds nu mai merge, au blocat ei accesul la acel site

| 7Mary7 explică:

Eu nu sunt abonata la rds, iar in acea perioada cand ei aveau probleme mie imi mergea site-ul; problema este ca acum nu pot sa mai intru deloc pe site.

| gabryelm3 a răspuns:

Mie imi merge nu stiu ce probleme aveti voi.