| nykol112 a întrebat:

Sal
vreau si eu un site unde da niste sckeme de karate ma rog auto aparare sau nu stiu
cateva scheme ca sa te darame
funda

4 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Sa il darami? E o porcarie. Daca te bati cu un gras il darami apoi il lovesti cu picorul.Ma rog cea mai usoara schema sa ii darami e sa il prinzi de picior cand vrea sa dea in tine si sa-l darami. Daca e slab nu mai ai sanse daca il darami se scoala.Trebuie sa incerci sa ii bruschezi si piciorul tau trebuie tinut ca o piedica dupa ce a cazut ii dai cu picioru pana plange happy

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Daca vrei darmari ai putea sa te duci la judo dar e o porcarie. Trebuie sa dai tu primul la fata si la ficati si sa nu il lasi sa dea sa nu aiba timp sa iti dea.Sti uni cand se bat sunt fatalai si nu au curaji si isi zic reciproc,, Dai tu primul ",, Ba nu dai u primul " asa ca daca iti zice dai si nu ii lasi timp