| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a întrebat:

Sal'zZz!

ce porecle stiti pentru numele larisa sau elena?

cele care imi plac si imi sunt potrivite au fundita

multumesc!

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Larisa-Lissa, Lari, Issa, Larisuca, Lara
Elena-Ely, Ena, Ele, Elenu stiu
thinking
Baftalove struck

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru Larisa - Larysuca
Pentru Elena- Elle

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru Elena :Eliana, Anele(citit de la coada la cap), Lyana, Nana...

Pentru Larisa: Iza, Izzy, Lizy, Arisa, Risa, Rizy, Lia, Lisa, Lara,
Aysza, Aysa...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Lary, larisuc, larisuca, laricel, lala-ely, elenu stiu, hellen, ella.

| hugo a răspuns:

Elena: helen, ella, ely, cat despre larisathinking in afara de lari nu imi vine nimic in minte

| ριтʏcнα a răspuns:

Poreclele ti le pun altii. ele trebuie sa iti descrie fizzicu, etc.

dar daca vrei cateva nume asa.de alint kk:
elena:
ely
ezy
enya
larisa
lary
nu mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt Larisa:. Lari, Issa, Risa. cam atat
Pt Elena:. Ella, Elle, Lena.

nu prea imi trece nimic prin minte acum big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larisa-> larisutza, larisuca, larisu, lari;
elena-> ela, eleni, elenutza, elenutz (eu asa ii ziceam colegei mele de banca tongue), hellena, hellen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larisa-larisuk lari isa larisica lar elena-ele ela ena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru larisa:larisal, lariscik, lory, lara, lola, lariska, larisutza, larisika. elena:lenuta, lencik, elencik, lencik cam atit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larysa si elena ma cheama si pe mine mie imi zk:issa si ely

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larisa-laly lalizuk din asteahee hee

| x99agenty a răspuns:

Elena ma cheama si pe mine! mie imi spun Ileana, lenutzoru (lenutoru), leluna si cam aat bafta kiss

| Laroo a răspuns:

Elena: ely, ellutzza, ella, elenutzzoo, ella fenty [ laughing], de aici nu mai stiu
Larisa: lisa, risa, Lari, lola, asiral, lila, larizzutzz, larysoo,
PS: si pe mine ma cheama larisa