| claudiugp a întrebat:

Sall all, am si eu un catelbig grin e corcitura intre caine lup si altceva......ma rog are 4 luni si nu stie decat sa manace e prietenos cu toti oamenii nu conteaza cine e acel om el sare pe el vrea sa sa joace cu acea persoana cainele este la bunicii mei la tara si as vrea sa fie mai agresiv cu necunoscutii ce as putea face? plss ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| iBelieve a răspuns:

Pai,ai putea sa il pui pe cineva sa se imbrace mai gros si sa il chinuie putin, gen: sa il prinda de spate, de ureche, de coada...
Sper ca te-am ajutat. big grin

1 răspuns:
| MikyGolanu a răspuns:

Nu-l mai lasa sa aiba contact cu asa multi oamenii sa nu se obisnuiasca cu ei prea mult oricum e prea mic inca dar incerca sa-l duci la dresaj usor cand mai creste pootin in 2 luni invata multe