| Cristi7Cristinel a întrebat:

Sall all...
Cine imi poate da niste idei de nume de pagini pentru facebook.
Pagina vreau sa fie despre scandalurile din Romania, noile stiri, muzica hip-hop, povesti (horror sau de dragoste).
Eu sunt baiat deci numele pagini sa fie la masculin (cei care stiu cand de putin Romania vor intelege)
P.S Dau funda celui mai bun nume de pagina pentru facebook. si scuzati categoria big grin big grin

Răspuns Câştigător
| PetrisorEfrem a răspuns:

N-am inteles exact daca vrei sa faci 3 pagini sau una care sa le includa pe toate... daca e varianta a doua ti-as sugera Romania cotidiana sau Povestea Romaniei, Romania contemporana = antichitate...alege tu. funda?