| Cristi7Cristinel a întrebat:

Am nevoie de un nume de pagina de facebook.

Pagina este de baieti, cum sa zic... pe pagina postez tot felul de lucruri., de amuzament, stiri, muzica, concursuri, povesti, etc.

Numele nu vreau sa fie ceva gen: Pagina cu stiri/povesti, Amuzament la doza, Muzica romaneasca, sau de genul asta.

Dau funda celui mai bun raspuns.

P.S Scuzati categoria, si va rog sa fie originale. big grin

Răspuns Câştigător
| Ana1D a răspuns:

Daca este de baiat incearca ceva de genul : Super boy (baiat super); Smart boy (baiat inteligent);
New Boy(noul baiat)... sper ca ti-au fost de folos... Funda? big grin