| RyAngel a întrebat:

Sall all! Intrebare: Ce rime, legate de poluare si chesti din astea, stiti dar sa fie neaparat in engleza ca am nevoie sa fac un reportaj si vreau sa adaug ceva inedit si vreau sa fac o mica poezie mersi mult da legate de poluare.

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Captain Planet, he's a hero
Gonna take pollution down to zero

| LaHire a răspuns:

Te poti inspira din Give Peace a Chance - John Lennon (la un moment dat, are o cascada de enumerari: "Revolution, resolution, Armageddon and pollution). Trebuie doar sa cauti lyrics pe google.

LaHire www.sports-and-fashion.ro