| ILkeCookies a întrebat:

Salut TPU

Am o intrebare care e pentru fete

http://www.youtube.com/watch?v=ehusYAWSEsE&feature=youtu .be

Ce ziceti de acest videoclip
E facut de mine
Puteti sa ziceti ca e urat ca am facut greseli.Nu ma intereseaza de astea

Vreau sa stiu daca va place pentru ca am facut acest videoclip pentru prietena mea,ca sa ii spun anumite lucruri pe care nu pot sa le zic in fata pentru ca ma rusinez,ma fac rosul ca masina de pompieri si alte chesti

Am procedat bine?
As fi vrut sa ii fac o poezie ceva,dar eu nu sunt Eminescu si nu sunt asa de bun la rime, si nici depe net nu vreau sa iau poezi, am vrut sa fie made by me
Asa ca am ales cu un videoclip
Deci am facut bine sau nu?
funda

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Sfatul meu, fii original, daca vrei sa impresionezi poti face cele mai simple lucruri, de exemplu fii tu insuti. Daca tine la tine va fi impresionata de cel mai simplu lucru care e facut de tine.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabryel123 a răspuns:

Mai bine ii dadeai un videoclip de genul : http://www.youtube.com/watch?v=BGuyWRFl-P8&feature=related

si chiar cred ca te-ar interesa videoclipul si versurile ca sunt cuvinte pe care cred ca te gandesti si ai vrea sa i le spui iubitei tale.

Versuri :

Un videoclip special pentru tine

Intotdeauna voi fi langa tine,si atunci cand cerul va fi innorat,o sa rasar ca un soare in inima ta,sa iti alung tristetea din sufletul tau!
Iubirea mea,esti totul ce imi doresc,iubesc la tine totul,frumusetea ta este ca o floare care a inflorit dimineata,ochii tai cei de cristal si buzele tale de catifea pe care as vrea sa le sarut ca sa imi indulceasca inima.
Numai cand ma uit la tine imi faci fericita viata si as vrea sa imi spui ca vrei sa fii a mea,fiindca inimioara mea bate pentru tine.
Tu esti o zana si de cand ai aparut in calea mea, eu m-am indragostit de tine, m-ai vrajit si acum esti mereu in gandul meu.
As vrea sa apar in visul tau iar daca as putea ti-as aduce luna impreuna cu toate stelele de pe cer sa te lumineze si soarele sa te incalzeasca cu toata iubirea mea, ca sa ma iubesti mereu!
In fiecare noapte cand adorm, pe tine te visez si dimineata sunt fericit chiar daca nu esti langa mine ca sa-ti aud vocea ta care mi-a intrat in sufletul meu!
Cand vad chipul tau imi aduc aminte de o printesa din povesti care a iubit un print si au fost fericiti.
Acel print sunt eu si te voi iubi mereu!

Te pup dulce:-*

I L♥VE Y♥U!

SAU poti avea si varianta in limba engleza :

A video for you

I'll always be around, and when the sky will be cloudy, the sun will come out in your heart, you drive away the sadness of your soul!
My love, you're everything I want, I love you all, your beauty is like a flower that bloomed in the morning, those crystal eyes and velvet on your lips I want to kiss them to soften my heart.
Only when I look at you I make life happy and I want to say I want to be mine, because my heart beats for you.
You're a goddess and when you came my way, I, I love you, me and you are bewitched my mind.
I would like to appear in your dream and if I could I would bring months with all the stars in the sky and sun shine you warm up with all my love, to love me forever!
Every night when I sleep, I dream of you the morning you are happy even if you're near me to hear your voice you that I entered into my soul!
When I see your face reminds me of a fairytale princess who loved a prince and were happy.
That prince is me and I will always love you!

Sweet Kisses: -*

I L♥VE Y♥U!

Asa ce va se mai merita sa ii dai unei fete sau sa creezi ceva de genul, tinand cont de faptul ca acesti videoclip si aceste versuri chiar cred ca ai vrea sa i le spui iubitei si te gandeai si tu la aceste versuri.

Bafta in continuare cu Dragotea;)

| Gabryel123 a răspuns:

O relatie e bazata pe sinceritate, dragoste, incredere.

| secretword a răspuns:

Da oarecum ai facut bine, dar de ce nu ii vorbesti in realitate sa-i vezi reactia? Nu trebuie sa fi Eminescu ca sa poti spune cateva cuvinte din suflet nu? Va ramane mult m-ai impreisonata cred eu, in fine bafta happy

| VictoriaEsman a răspuns:

Nu este deloc nimic deosebit. vrei sa o uimesti fai ceva romantic

| wolfrep a răspuns:

Nu sunt fata insa e frumos video de la mine ai like sau potrivit perfect emoticoanele