| Răzvybaa a întrebat:

Sall all... Am si eu o întrebare, de cate ori pe semestru se organizează sedintele cu părinții si cam pe ce date. Dau funDa

PS :sa nu aud zile alo tai de note si chesti de-astea
Mersi :*

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Fiecare diriginte stabileste o zi cand sa se faca sedinta cu parintii. Variaza. Acum nu stiu ce are in cap dirigu sau diriga voastra, dar vezi ca semestrul se termina in ianuarie big grin. Eu la liceul meu, se organizeaza maxim 2 pe semestru! funda?

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Normal e de 3 orii

| Alexia2000 a răspuns:

Se aproximativ aproximativ 2 sedinte cu parintii :una la inceput de semestru si una la sfarsit de semestruwinking