| newyork_9240 a întrebat:

Sall.am 12 ani.am nevoie de 250 de lei. spuneti-mi cum as putea face rost de ei foarte rapid.

Răspuns Câştigător
| DewLoWoofy a răspuns:

Am mai raspuns la o intrebare asemanatoare :]] Fa'le masaj parintilor tai, plimba cainii veicnilor, fa cumparaturi, spala vase :]]] pe bani, normal smug dar sa nu exagerezi cu pretsulwinking Poti sa te imprumutsi de la prieteni big grin ehh... mai cauta genul asta de intrebari ca au destule raspunsuri :*:* ♥

1 răspuns:
| newyork_9240 explică:

Multumesc foarte mult denyTh