| avat46 a întrebat:

Am nevoie de ajutor: Imi spuneti si mie cum as putea face rost de bani rapid? (Ps raspunsuri adecvate pentru un copil de 13 ani)

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Traim intr-o societate in care locurile de munca sunt tot mai dificil de gasit chiar si de oameni competenti cu studii superioare finalziate. Cel mai bine ar fi sa te concentrezi pe invatat momentan, pentru ca in 10 ani sa stii ca iti poti face un viitor luminos intr-o lume in care doar elitele ies in fata. In cazul in care raspunsul meu nu te satisface pe deplin si crezi ca poti obtine bani si acum, te intreb sincer: Ce stii sa faci? La ce te pricepi? happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Youtube.Încearcă să faci ceva bani din youtube se câştigă bine.

| avat46 explică (pentru OnuOnulică):

Am incercat si nu am avut mult succes sad