| maryusyonut23214 a întrebat:

Sall am descarcat metin2united l-am dezarhivat si cand dau stard game imi apare metin2. exe?

3 răspunsuri:
| supernatural2011 a răspuns:

United e' acum in lucrari.S-ar putea sa il faca PVP si de aceea merge cam greu acum.In legatura cu instalatul, poate ai tu probleme cu PC-ul pentru ca instalarea este noua si trebuie sa mearga 100%. Incearca sa il mai scoti odata de pe internet.Bye.

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Da si trebuie sal instalezi si uite iti dau eu un cont destul de mare ca eu nu ma mai joc nume : zupis parola :Miyako22

| maryusyonut23214 explică:

Deci l-am descarcat si cand dau start game imi apare metin2.exe?