| Teddy_6960 a întrebat:

Sall! Am nevoie de siteuri pe care poti sa te uiti gratis pe net la TV...Acuma mi stricat televizoru si vreau sa ma uit...

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare cu tv online gratuit si o sa gasesti foarte multe site-uri unde poti urmari posturi tv. Vezi ca, de regula, trebuie sa folosesti browser-ul Internet Explorer si sa ai instalat plugin-ul cerut la fiecare post tv. Acesta il poti descarca si de pe site-ul unde vrei sa te uiti. De asemenea poti descarca si instala PBX TV, este un program care are multe posturi tv romanesti online gratuite. Succes si numai bine!

| ina25bin a răspuns:

Www.dolcetv.ro are 20 de programe ...marfa